فروش سینی علوفه هیدروپونیک

سینی نشا علوفه

در تولید علوفه به روش هیدروپونیک پارامتر های بسیاری نقش دارند. که باعث می شوند محصولی با کیفیت و با بازدهی بالا تولید شود. که یکی از مهمترین موارد در تولید علوفه هیدروپونیک سینی کشت علوفه هیدروپونیک می باشد که تاثیر بسیار زیادی در تولید محصول سالم و با کیفیت دارد.
اگر سینی مناسبی در کشت علوفه استفاده نشود که از ابعاد استاندارد برخوردار نباشد. و خروجی اب مناسبی نداشته باشد بازدهی مصول کاهش پیدا کرده و سلامت محصول علوفه تولیدی به خطر می افتد. و باعث تولید محصولی دارای کپک و افت می شود.

شرکت سبز تجهیز با استفاده از به روز ترین استانداردهای روز دنیا در تولید محصولات کشت هیدروپونیک اقدام به طراحی و تولید سینی مخصوص کشت هیدروپونیک نمود است. سینی علوفه سبز تجهیز دارای ابعاد و ارتفاع مناسب برای کشت علوفه می باشد.

مزایای سینی کشت علوفه هیدروپونیک سبز تجهیز

  • ارتفاع این سینی کشت 6 سانت می باشد. در سینی های متفرقه بازار همانند سینی نشا برنج که برای تولید علوفه استفاده می شده است به دلیل ارتفاع کم سینی ریشه گیاه در معرض نور قرار می گیرد که این عامل باعث ایجاد قارچ و کپک در تولید علوفه می شود.
  • همچنین خروجی اب مناسب در سینی کشت امری مهم در تولید محصول سالم با بازدهی بالا می باشد که سینی علوفه سبز تجهیز
  • دارای شیب مناسب در کف سینی برای خروج اب و همچنین خروجی یکطرفه اب می باشد که باعث می شود در تولید علوفه به روش طبقاتی اب سینی های طبقه بالا به طبقات پایین سرایت نکند و استانداردهای ابیاری در کشت این محصول رعایت شود. و همچنین میزان مصرف اب و محلول غذایی با استفاده از این نوع سینی کشت به شدت کاهش می یابد.

سینی کشت علوفه هیدروپونیک سبز تجهیز از طراحی و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. و مواد به کار گرفته شده ان بسیار مرغوب می باشد و دارای عمر طولانی میباشد.

 

در تولید سینی علوفه سبز تجهیز از مواد انتی باکتریل استفاده می شود. که باعث می شود محصول تولیدی کمتر در معرض افات و بیماری ها قرار بگیرد.

بری خرید و سفارش سینی علوفه هیدروپونیک وارد لینک زیر شوید.

ویا با بخش فروش سبزتجهیز تماس بگیرید.

05142235971-09903742070

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب